Какао порошок і його користь

Стоматологічна клініка Euro-Dent надає весь спектр стоматологічних послуг за помірними цінами на Оболоні без вихідних

какао порошокКакао – дуже смачний і корисний напій. У його складі знаходиться теобромін – алкалоїд, що володіє підбадьорливими властивостями, але набагато більш м'якими, ніж кофеїн.

Какао особливо корисно тим людям, що не вживають кави, так як теобромін практично не впливає на нервову систему впливу, але досить активно стимулює дихальну і серцево-судинну системи.

Какао – калорійний продукт, але до ожиріння він не приведе, так як при вживанні навіть невеликої порції, какао здатне притупити відчуття голоду в людини.

В добавок какао містить фенилэфиламин - це антидепресант, здатний прогнати меланхолію.

В какао дуже багато жирних кислот і білків, що сприятливо резулируют кількість холестерину. Какао-порошок містить вітаміни, клітковину, фолієву кислоту.                                                                                                

В какао-порошку багато заліза і цинку, більш того, цей продукт за змістом цих мінералів вважається передовим.

Какао-порошок в своєму складі містять пурини, які беруть активну участь у синтезі ферментів, білків живої тканини.

В какао-порошку достатній вміст натурального меланіну – пігменту, який має функцію нейтралізувати і поглинати шкідливі для організму інфрачервоні і ультрафіолетові промені. Якщо тривалий час людина змушена перебувати на сонці або хоче відправитися в жаркі країни, можна підготувати і убезпечити себе від опромінення. Для цього потрібно пити напій з какао-порошку щоденно, а також споживати шоколад. До того ж це служить профілактикою шкірних ракових захворювань, а також корисний при бронхіальній астмі.

Какао-порошок перешкоджає утворенню карієсу і захищає зуби від негативного впливу цукру.

Напій з какао-порошку найкраще вживати в першій половині дня, готувати його з медом, молоком. Какао з ранку збадьорить організм і дасть вам запас енергії. Лікувальна доза чорного шоколаду або какао-порошку на добу - 20-100 гр.

Українська