Вплив куріння на зуби

Стоматологічна клініка Euro-Dent надає весь спектр стоматологічних послуг за помірними цінами на Оболоні без вихідних

Практично у кожного курця є проблеми з зубами. Доведено, що курці втрачають більшу кількість зубів, порівняно з     некурящими людьми: 40 % людей у віці старше 65 років страждають від повної відсутності зубів, у той час у               некурящих цей показник дорівнює 20 %.

Речовини, що містяться в тютюновому димі поступово накопичуються на поверхні зубів, та зуби темніють. Але цей косметичний недолік, лише мала частка неприємностей, які приносить куріння для наших зубів і ясен. При попаданні тютюнового диму в порожнину рота, шкідливі речовини, що в ньому містяться впливають на кровообіг у яснах курця, викликаючи атрофію слизової оболонки ясен, та значно прискорюють розвиток зубного каменю, сприяють появі тріщин в зубах і розвитку карієсу. В порожнині рота створюються всі умови для сприятливого розвитку мікробів і бактерій, що викликають запальні процеси, які дають про себе знати неприємним запахом.

У курця з'являються такі хронічні захворювання, як гінгівіт і пародонтит. До всього на додачу, є ще і канцерогенний вплив на слизову ротової порожнини при палінні. Більшість людей з раком губи і слизової оболонки порожнини рота - виявилися завзятими курцями.

Українська